Seyahat Sigortası

  Farklı yerler görmek, alışılmışın dışında lezzetler denemek, gezip tozmak kime iyi gelmez ki? İster yurt içinde ister yurt dışında olsun seyahat, insana vizyon katan ve ilham veren bir etkiye sahiptir. Göz alıcı renkleriyle Hindistan, ilham veren düzeniyle Avrupa, muhteşem doğasıyla Kuzey Amerika ya da bambaşka dünyasıyla uzakdoğu, hayatınıza, çevrenize, işinize ve tanıdığınız insanlara bambaşka bir gözle bakmanıza neden olur. Çocuklar için de öğrenmenin ve keşfetmenin en etkili yolu yeni yerler görmektir. Her ne kadar çok keyifli tarafları fazla olsa da seyahatin de can sıkıcı detayları olabilir. Örneğin bavulunuzu kaybetmeniz, çantanızın çalınması, kayak yaparken ayağınızı incitmeniz ya da yaklandığınız amansız bir grip bir anda tüm heyecanı yarıda kesebilir. İşte böyle anlarda can sıkıntısına ek olarak bir de yabancı bir ülkede olmanın endişesi, sağlık ve diğer harcamaların boyunuzu aşması eklenirse seyahat, kabusa dönüşür. Ancak yola çıkmadan önce farklı kapsamlarla size uygun bir seyahat sigortası yaptırmışsanız, sağlık harcamaları, kaybolan bavuldaki giysiler ya da diğer konularda teminat alabilirsiniz. Ekonomik açıdan sizi rahatlatan seyahat sigortası, telefonun ucunda yardımınıza hazır birinin olduğunu bilmenin güven duygusunu da sunar.

 Neden seyahat123.com?

   Yolculuğa çıkmadan önce ihtiyaç duyacağınız her şeyin bir listesini yapmak her zaman önemlidir. Bu ihtiyaç listesine mutlaka işin başında seyahat sigortasını da eklemeniz önerilir. Zira, yolculuk heyecan kadar risk de içerir. Seyahat sigortasını bir sigorta şirketinin ofisine giderek de yapmanız mümkün. Ancak tüm bu koşuşturma içinde kendinizi daha fazla yormak ve zaman kaybetmek istemiyor, online alışverişin pratik dünyasını seviyorsanız kesinlikle seyahat123.com tam size göre. Üstelik sistemin size sunacağı avantajlar da çok keyifli.

  • Sistem o kadar pratiktir ki, sadece T.C. kimlik numaranız, seyahat tarih aralığınız, seyahat edeceğiniz bölge bilgisini vererek anında farklı sigorta şirketlerinin size sunacağı teklifleri alacağınız sayfaya yönlendirilirsiniz.Zaman kaybetmeye, tekrar tekrar bilgi girmeye seyahat123.com’da hiç yer yok.
  • Sigortanız onaylandıktan sonra 150’den fazla ülkede acil durum desteği, 15 ayrı risk grubu için güvence, yurt dışındayken 24 saat ulaşıp destek alabileceğiniz bir telefon numarası sunar.
  • seyahat123.com, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından yetkilendirilmiş lisanslı bir sigorta aracı kurumudur. Size seyahatinizde en güvenli sigorta hizmetini en uygun fiyatla sunmayı hedefler.
  • Farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini size sunarak, en uygun fiyatlı seyahat sigortasınaulaşmanıza yardım eder.
  • Sigorta şirketleri ile anlaşarak size bir seyahat sigortası arama motoru hizmeti sunan seyahat123.com, sigorta şirketi seçiminde titiz davranır. Sadece köklü, güvenilir, en iyi teminatı sunan alanında öncü sigorta şirketleriyle çalışır.
  • Sistem, çok hızlı çalışır ve size zaman kaybettirmez.
  • İnsan hatasına yer vermeyen bir bilgilendirme hizmeti sunar. Ayrıca 24 saat erişebileceğiniz canlı destek hattı ile hizmet verir.

Ödeme sayfası son derece güvenilir bir alt yapıya sahiptir. Sadece çok güvenilir ödeme sistemlerinde görülen RapidSSL sertifikasına sahip bir ödeme sayfası ile online seyahat sigortası yapmanıza olanak tanır.

 

İnsansız Sigorta Aracı

Bilgilerini gir,
Teklifi gör,
Poliçeni hemen al