Online Yurt Dışı Seyahat Sigortası

  Yurt dışına çıkmak, sosyoekonomik seviyenin yükselmesi, ülkemizin dış ilişkilerdeki açık yaklaşımı ve bunun sonucunda daha fazla vizesiz geçiş ya da kolay vize alınan ülkenin olmasıyla çok daha popüler bir hale gelmiştir. Kaç yaşında olursanız olun farklı ülkeler görmek, yeni yerler keşfetmek, farklı kültürlerden insanlarla tanışmak vizyonunuzu başka bir deyişle ufkunuzu açar. İş ya da gezi amacıyla yapılan yurt dışı seyahatleri öncesinde yanınızda neler götüreceğinizi, evraklarınızın eksiksiz olduğunu, gittiğiniz ülkede nerede kalıp ne yiyeceğinizi planlamanız yolculuğu daha eğlenceli ve sorunsuz kılar. Çıkacağınız yurt dışı seyahatlerinde başınıza gelebilecek aksilikler için önlem almak, seyahat planı yapmanın bir parçası olmalıdır. Bu amaçla ister zorunlu olsun ister olmasın mutlaka seyahat sigortası yaptırmanız önerilir. Bu işlemi kolay ve güvenli bir biçimde online yurt dışı seyahat sigortası hizmeti sunan seyahat123.com ile yapabilirsiniz.

Yurt Dışı Seyahatlerinde Yaşayabileceğiniz Aksiliklere Hazır mısınız?

  Yolculuğun kendisi heyecan, eğlence, keşif ve risk demektir. Bir yurt dışı seyahati, size hiç görmediğiniz yerlere ayak basma, yaşadığınız bölgenin kültürel yapısından çok farklı insanlarla tanışma, yeni tatlar deneme fırsatı sunar. Bu keyifli süreçte elbette bazı aksiliklerle karşılaşma ihtimaliniz de vardır.Örneğin bavulunuzu kaybedebilir, cüzdanınızı çaldırabilirsiniz. Benzer şekilde nezle olmanız, mikrop kapıp ateşlenmeniz, migreninizin artması gibi durumlar sonucunda da sağlık güvencesine ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte böyle zamanlarda yola çıkmadan önce yaptıracağınız seyahat sigortası size dilini bilmediğiniz bir ülkede bile güvende hissettirecektir.

 Seyahat Sigortasını Online Olarak yaptırabilir miyim?

  Yolculuğa çıkmadan önce seyahat sigortanızı dakikalar içinde kolayca online olarak yapabilirsiniz. Bir fincan kahve içerken bilgisayarınızın başından kolayca online seyahat sigortası yaptırabilirsiniz. seyahat123.com, size hızlı, kolay ve güvenli seyahat sigortası yapma işlemini avantajlı bir biçimde sunar. Sistem, poliçenizin açık ve anlaşılır olmasını, ödemeyi yapar yapmaz mail adresinize iletilmesini, ödemeyi sigorta şirketine yaparken güvenle işlem yapmanızı, farklı seyahat sigortası poliçeleri içinde size uygun olanı seçmenizi konforlu kılar. Online yurt dışı seyahat sigortası yaptırmanın en önemli avantajı, zaman kazandırması ve mekandan bağımsız olarak yapılabilmesidir. Böylece hava alanındayken bile poliçenizi hazırlamanız mümkün olur.

 seyahat123.com Güvenilir mi?

  Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından yetkilendirilmiş bir lisanslı sigorta aracı kurumudur. Sistem, yasa gereği sigorta şirketlerine değil size hizmet eder ancak farklı sigorta şirketlerinden sizin yerinize teklif toplayarak en uygun fiyatla seyahat sigortasıyaptırmanıza yardım eder. Sadece güvenilir, teminat kapsamları güçlü sigorta şirketleriyle çalışır. Ödeme sayfası da dünyanın en güvenli ödeme sistemi sertifikalarından biri olan RapidSSL sertifikasına sahiptir.

  Sizde, yurt dışı seyahatinizde başınıza gelebilecek olumsuz bir duruma karşı hemen seyahat sigortanızı yaptırın. Kredi kartına taksit avantajı da sizi bekliyor.

  

İnsansız Sigorta Aracı

Bilgilerini gir,
Teklifi gör,
Poliçeni hemen al