En Uygun Seyahat Sigortası

  Seyahat Sigortası özellikle yurt dışına çıkacaklar için hem çok gerekli bir sigorta ürünü hem de çoğu zaman mecburidir. Yurt Dışı Seyahat Sigortası, Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, Schengen Sigortası, Uluslararası Seyahat Sağlık Sigortası gibi farklı paketler şeklinde sunulan ve kapsamları da farklı olan söz konusu sigortalar için ne ödeyeceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz.

  • Seyahat Sigortası için önce bir vize şartı söz konusu ise vize sigortasının kapsamını iyice öğrenin ve buna uygun teminatları sunacak sigorta şirketleriyle görüşün. Zira fiyatlar bahsedilen teminatlara göre farklılık gösterir.
  • Uygun fiyatlı Seyahat Sigortası için birden fazla sigorta şirketinden teklif isteyin. Çünkü her sigorta şirketi size aynı fiyatı vermek zorunda değildir.  Bu işlemi kolay ve zaman kaybetmeden yapabilmek için de seyahat123.com’u kullanın.
  • seyahat123.com sisteminde bulunan sigorta şirketlerinin size sunacağı teklifleri inceleyin, en ucuz Seyahat Sigortası teklifini ya da sizin beklentilerinizi karşılayan seçeneği tercih ederek dakikalar içinde Seyahat Sigortası satın alma işlemini tamamlayın. Dakikalar içinde sigorta işlemlerinizi tamamlayarak, açık, anlaşılır bir dille hazırlanmış olan poliçenizin mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

 Yurt İçi ve Yurt Dışı Seyahat Sigortaları

  Seyahate çıkmak genellikle ülke sınırlarını aşmak şeklinde algılanır. Oysa yaşadığınız ülkede de farklı şehirleri gezmek, yeni lezzetler denemek için ya da iş için seyahate çıkabilirsiniz. Hem yurt dışına çıkarken hem de yurt içinde planladığınız geziler için Seyahat Sigortsı yaptırabilirsiniz. Böylece seyahatte yaşayabileceğiniz sorunları sigorta teminatınız sizin yerinize çözerek yolculuğun keyfinin devam etmesine yardım eder.

 Uygun Fiyatla Seyahat Sigortası Yaptırmak İçin seyahat123.com!

  Sigorta şirketlerinin tekliflerini en uygun fiyatlıdan en pahalısına, en geniş kapsamlısından en kompact olanına göre karşılaştırma yapmanıza olanak verecek şekilde listeleyen seyahat123.com’dan online Yurt Dışı Seyahat Sigortası yaptırabilirsiniz. Fiyatları karşılaştırma avantajı sunması nedeniyle en ucuz Seyahat Sigortası teklifine kolayca ulaşabilirsiniz.

 Yurt Dışına Seyahate Çıkmadan Önce Bunlara Dikkat Edin!

  Yurt dışı seyahatleri, çok keyifli bir heyecanı beraberinde getirmelerine rağmen bazı tedbirleri de gerekli kılarlar.

  • Eğer çok uzun bir uçak yolculuğu yapacaksanız bunun sağlığınız üzerindeki etkilerini araştırın.
  • Hamilelik söz konusu ise uçağa binmeden önce doktorunuza danışmanız önerilir.
  • Çocukla seyahat edecekseniz aşılar ve gerekli sağlık kontrollerini mutlaka sağlayın.
  • Her ihtimale karşı gideceğiniz ülkenin acil durum numaralarını telefonunuza kaydedin.

 Kaç Çeşit Vize Var?

Yurt dışına çıkacaklar için farklı vize adlarıyla çıkış belgeleri düzenlenebilmektedir. Bunlar şöyle özetlenebilir: İş adamı vizesi, eğitim vizesi, resmi görev vizesi, çalışma vizesi, araştırma vizesi, refakatçi vizesi, tedavi vizesi, taşımacılık vizesi...

 

 

İnsansız Sigorta Aracı

Bilgilerini gir,
Teklifi gör,
Poliçeni hemen al