En Ucuz Seyahat Sağlık Sigortası

  Vize başvuruları sırasında bazı ülkelerin konsoloslukları sizden Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmanızı isterler. Bu durumda online olarak ya da bir sigorta şirketiyle görüşerek seyahat sağlık sigortanızı yaptırabilirsiniz. Ancak bu zorunlu haller dışında da daha konforlu bir yolculuk geçirmek, seyahat boyunca güvende hissetmek ve işleri şansa bırakmamak için seyahat sağlık sigortası başvurusunda bulunabilirsiniz. Peki, en güvenilir ve en ucuz seyahat sağlık sigortasını nereden yaptırabilirsiniz?

Avantajlı Seyahat Sigortası Yaptırmak

  En uygun fiyatlı seyahat sigortası poliçesine ulaşmak için farklı sigorta şirketlerinin size ne vereceğini görmeniz gerekir. Bu amaçla tüm sigorta şirketlerinden teklif istemek elbette oldukça oyalayıcı ve meşakkatli olacaktır. Ancak seyahat123.com sizin yerinize söz konusu işi yapar. Size sadece teklifler arasından seçim yapmak kalır. seyahat123.com, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığından lisans almış bir sigorta aracı kurumudur. Özellikle yurt dışı seyahatleri için sigorta poliçeleri düzenlemek üzerine uzmanlaşmıştır. Ancak size direkt olarak sigorta poliçe satışı yapmak yerine sizin için ülkenin en güvenilir, en yüksek teminat kapsamları sunabilen, alanında hem müşteri hizmetleri hem de teminat konusunda ödüllü sigorta şirketlerinden teklif alır. Böylece en avantajlı başka bir deyişle en uygun fiyatlı seyahat sağlık sigortası poliçesine ulaşmanız için mükemmel bir optimizasyon sunar.

Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Çıkacağınız uzun ya da kısa yolculuklarda her zaman risk faktörünün olduğunu bilmeniz gerekir. Seyahate çıkmadan önce yaptıracağınız sağlık sigortası sizi gereksiz harcamalardan korur. Ayrıca yaşayabileceğiniz sağlık sorunları karşısında yalnız hissetmenize engel olur. Çünkü sigortanızı yaptırdıktan sonra arayabileceğiniz ve 24 saat ulaşabileceğiniz bir telefon ya da online destek hattı ile yardım alabilirsiniz. Bir diğer önemli detay da farklı bir ülkede olmanıza rağmen hastane, bakım ya da gerekli durumlarda nakil işlemleri poliçenizde yer alan teminat kapsamında sağlanır.

Neden seyahat123.com?

  Yurt dışı seyahatlerinizde online seyahat sağlık sigortanızı seyahat123.com ile yaparak işlem yapmanın zaman kazandıran etkisini, pratik ve anlaşılır detaylarla doğru bilgiye ulaşmanın güvenini, farklı sigorta şirketlerinden teklif alarak en iyi seçeneğe ulaşmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

  Seyahat sağlık sigortaları poliçe detaylarındaki farklılıklar nedeniyle farklı kapsamlara sahiptir. Başka bir deyişle teminat kapsamları fakrlıdır. Ancak temelde sizin başka bir ülkede hastalanmanız, kaza geçirmeniz ve gerekirse ülkenize nakledilmeniz süreçlerini teminat altına alırlar.

Siz de hemen en ucuz seyahat sağlık sigortanızı seyahat123.com güvencesiyle yaptırın.

 

İnsansız Sigorta Aracı

Bilgilerini gir,
Teklifi gör,
Poliçeni hemen al