30.000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası

  Schengen Ülkelerinin yapılmasını zorunlu kıldığı başka bir deyişle bir vize ön şartı olarak istediği 30.000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası, ülkenizden uzak kaldığınız süre boyunca ihtiyaç duyacağınız tüm sağlık sorunlarında size oldukça geniş bir teminat sunacak olan özel bir sigorta türüdür. Bu sigorta, genellikle Schengen ülkelerine gitmek isteyenlerin vir vize şartı olarak yaptırmak zorunda olduğu bir niteliğe sahiptir. Schengen Seyahat Sigortası, Vize Sigortası adlarıyla da bilinir.  30.000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmak için online karşılaştırma fırsatı sunan, güvenli ödeme sayfası ve güçlü sigorta şirketlerinin desteğiyle ilerleyen seyahat123.com’u tercih edebilirsiniz.

İnsansız Sigorta Aracı seyahat123.com

  Tamamen online işlem yapabileceğiniz seyahat123.com, insan hatasına yer vermeyecek şekilde optimize edilmiş güvenli bir sistem sunar. Güvenli, hızlı, kolay bir işlem yapma sürecine ek olarak en uygun fiyatlı Seyahat Sigortası teklifine de ulaşmanızı sağlar.

  • Bilgilerinizi girin
  • Size özel hazırlanan teklifleri görün
  • Dilediğiniz teklifi tercih edip online olarak kredi akrtına taksitle Seyahat Sağlık Sigortası alın.

 Ülkenin en güvenilir sigorta şirketlerinin sigorta poliçelerini paylaşan seyahat123.com, Zurich Sigorta, Mapfre Sigorta, Güneş Sigorta, Anadolu Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Türk Nippon Sigorta, HDI Sigorta, Uni Co Sigorta, Ray Sigorta gibi kurumlarla çalışır.

Lisanslı Sigorta Aracı seyahat123.com

  Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı, sigorta yapmaya yetkili kurumlara lisans veren ve onları denetleyen merciidir. DASK Sigortası, Zorunlu trafik Sigortası, Kasko Sigortası gibi Seyahat Sigotası ve 30.000 euro teminatlı seyahat sağlık sigortası için de yine Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından yetkilendirilmiş bir aracı kurumdan destek alabilirsiniz. Online 30.000 euro teminatlı seyahat sağlık sigortası hizmeti alabileceğiniz seyahat123.com da Başbakanlık Hazine Müsteşarlığından lisans almış bir aracı kurumdur. Dolayısıyla sistemdeki aldığınız hizmetin güvenilirliği, kalitesi, size özel olması ve bilgi güvenliği, ödeme güvenliği gibi konular denetim altındadır. Sistem üzerinden güvenle Seyahat Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz.

Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetmeliği ile güvendesiniz!

  Online Seyahat Sigortası, yurtdışı Seyahat Sigortası, 30.000 euro teminatlı seyahat sağlık sigortası satın alabileceğiniz seyahat123.com, Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetmeliği’ne tabidir. Bu yönetmelikte açıkça belirtildiği üzere size tekliflerini sunduğu sigorta şirketleri için değil, sizin için çalışır. Güvenle, avantajlı fiyatlarla Uluslararası Seyahat Sağlık Sigortası almanızı sağlar.

 

 

İnsansız Sigorta Aracı

Bilgilerini gir,
Teklifi gör,
Poliçeni hemen al